1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

 
І сьогодні ми хочемо поділитися враженнями від заходу, який провела викладач біології нашого коледжу Степанченко Ярина Анатоліївна. Це була неймовірна можливість об’єднати здобувачів освіти, підняти об’єктивність та підкреслити важливість захисту здоров’я та зробити певні висновки.
Об'єднані сили: Щедрість та Підтримка
Цей день – це шанс об’єднати свої зусилля та підтримати тих, хто живе із СНІДом, а також змінити ставлення суспільства. Пам'ятаймо, що люди з СНІДом не відрізняються від нас, і потребують не тільки медичної допомоги, але й підтримки, розуміння та дружби.
Знання – Сила
Одним із ключових елементів боротьби зі СНІДом є правильна інформація. Розповсюджуйте знання, розповідайте про профілактику, тести та лікування. Чим більше ми знаємо, тим ефективніше можемо допомогти одному одному.
Змінюємо Ставлення
Давайте разом долати стереотипи, які оточують хворобу СНІД. Пам'ятаймо, що навіть простий акт людяності може змінити світ. Будьмо терплячі, будьмо розуміючі, будьмо людьми.
За життя, за любов, за здоров'я!
Сьогодні ми виражаємо підтримку тим, хто живе з СНІДом, та визнаємо важливість нашого спільного зусилля в боротьбі з цією хворобою. Давайте робити світ кращим місцем разом!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей