Київський професійний енергетичний ліцей вітає всіх чоловіків і жінок- захисників Українизі святом!

Київський професійний енергетичний ліцей вітає всіх чоловіків і жінок- захисників Українизі святом! Це - свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності. Бажаємо Вам, наші дорогі захисники, міцного здоров`я, успіхів та надійного тилу! І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! Шана і слава захисникам Вітчизни, слава Україні!

15 вересня 2020 року відбулася міська методична секція

  

15 вересня 2020 року  відбулася  міська методична секція керівників фізичного виховання  закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва в дистанційному режимі на тему: «Туризм – як професійно-направлений вид фізичного виховання здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

Зі вступним словом  виступив Олександр МИХАЛЬЧУК, директор Київського професійного енергетичного ліцею.

Презентував  спортивно-масову та фізкультурно-оздоровчу роботу  у закладі освіти Олександр АНДРОСЮК, керівник фізичного виховання Київського професійного енергетичного ліцею. Також Олександр Андрійович виступив із доповіддю  «Оздоровче значення туризму для формування здорового способу життя у здобувачів освіти».

Результатом роботи секції стало затвердження календарного плану проведення спортивних змагань серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва у 2020-2021 навчальному році.

Віктор БУЙНОВСЬКИЙ, методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві, голова міської методичної секції, організував та провів секцію на високому методичному та технічному рівнях.

Дякуємо всім учасникам за плідно проведену роботу !

 

24 серпня ми відзначали 29-ту річницю Незалежності України

 Відзначати свята ніколи не пізно!

24 серпня ми відзначали 29-ту річницю Незалежності України. З цієї нагоди, а також щоб виховати в учнів почуття патріотизму, свідомої громадянської зрілості, шанобливого ставлення до державних символів України, та почуття гордості за власну державу, викладач історії Київського професійного енергетичного ліцею Яценко Олена Юріївна провела для здобувачів освіти 24 групи "Електрозварник ручного зварювання; рихтувальник кузовів" виховну годину на тему: "Україна - єдина країна"

Детальніше...

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей