Сьогодні наш Ліцей гостинно приймав маленьких гостей - вихованців Київський державний будинок художньої та технічної творчості.

Це була чудова нагода для малечі дізнатися більше про світ робітничих професій та побачити роботу сучасного технічного обладнання.
Дітлахи з радістю відвідали наш заклад і отримали безліч позитивних емоцій від проведення цікавих майстер-класів. Вони змогли не лише побачити, але й потримати в руках різноманітні елементи, які використовуються в енергетиці та будівництві.
Цей захід дозволив дітям не тільки розважитися, але й отримати цікаві та корисні знання. Він надав можливість дітям побачити, як працюють робітники, та зрозуміти, що енергетика та будівництво - це цікава та важлива галузь, яка потребує знань, таланту та старанної роботи.
Такі заходи допомагають виховувати у дітей інтерес до робітничих професій та технологій, що забезпечує здорове та високорозвинене суспільство в майбутньому. Ми сподіваємося, що подібні заходи будуть проводитися й надалі, щоб маленькі учасники мали можливість розширювати свій кругозір та навчатися новому.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей